Kolczyki z angielskim zapięciem

Kolczyki z angielskim zapięciem są wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. To właśnie dlatego często kupuje się je małym dziewczynkom, choć oczywiście nie tylko. W naszym sklepie znajdziesz kolczyki z angielskim zapięciem wykonane z najlepszej jakości złota i srebra. Każdy nasz wyrób posiada metki jubilerskie, a biżuteria ze złota dodatkowo jest badana i ma nabitą próbę Polskiego Urzędu Probierczego. Dzięki temu wiesz, że kupujesz oryginalny produkt z dobrej jakości materiału. Sprawdź, jakie kolczyki z angielskim zapięciem proponujemy.

Kupuj wg
Cena
Kamień

Brak produktów spełniających kryteria.

This is a custom CMS block displayed if category is empty.
You can replace it with any custom content by building CMS block
with such an id - id_category_empty.

Kolczyki z angielskim zapięciem — różnorodność modeli

Jako sklep jubilerski mamy w ofercie kolczyki z angielskim zapięciem z kruszców takich jak:

  • złoto — w próbach 0,333, 0585
  • białe złoto;
  • srebro 0,925.

Dzięki temu na pewno znajdziesz swoje wymarzone kolczyki.

Wybór kruszcu to nie wszystko. W naszym sklepie internetowym znajdziesz też różne modele złotych kolczyków z angielskim zapięciem. Mogą być ozdobione cyrkoniami lub kryształkami. W ofercie mamy również kolczyki z zapięciem angielskim zatrzaskowym. Możesz wybrać takie kolczyki w krótkiej wersji, byś mogła je nosić na co dzień, ale znajdziesz też dłuższe modele. Sprawdzą się one idealnie jako wisienka na torcie wieczorowej stylizacji.

Co zyskasz, kupując w naszym sklepie?

Nasze złote kolczyki z zapięciem angielskim są badane i mają nabitą próbę Polskiego Urzędu Probierczego. Dzięki temu masz gwarancję najwyższej jakości. Wybierając nasz sklep, zyskujesz również:

  • darmową wysyłkę za zakupy powyżej 120 zł — jeżeli kupisz kolczyki powyżej tej kwoty, to masz pewność, że nie będziesz płacić za wysyłkę;
  • łatwy kontakt — na każdej naszej stronie widoczny jest numer telefonu. Dzięki temu w razie pytań o kolczyki z zapięciem angielskim możesz łatwo się z nami skontaktować;
  • eleganckie pudełko — jeżeli kupujesz kolczyki srebrne lub złote z angielskim zapięciem na prezent, to otrzymasz produkt pięknie zapakowany, gotowy do wręczenia. Nie musisz zatem się martwić, w co zapakujesz podarunek.

Nasza biżuteria online to przede wszystkim jakość, ale też profesjonalna obsługa. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz kolczyki ze złota na lata.

Jeżeli masz pytania, to zapraszamy do kontaktu!