×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Aniołek z latarenką obrazek srebrny

93,00 PLN

Krótki opis

OBRAZEK SREBRNY ANIOŁ STRÓŻ


Wyszukany srebrny obrazek o tematyce sakralnej włoskiej firmy DONO. Na obrazku widnieje wizerunek Anioła Stróża strzegącego śpiące Dziecko oraz oświetlającego mrok dookoła subtelną latarenką. Całość zamknięta w formie  prostokąta oraz osadzona na białym, drewnianym panelu z modlitwą " Niech Bóg nie opuszcza serca Twojego..." Na górze obrazka znajduje się napis" Pamiątka Chrztu Świętego", natomiast na dole modlitwa "Aniele Boży..."


Obrazek przystosowany jest do postawienia jak i do powieszenia na ścianie, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Będzie to doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego dla chłopca jak i dziewczynki. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową  nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.


GWARANCJA JAKOŚCI


Obrazek został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech przez firmę DONO zgodnie z kunsztem i wieloletnią tradycją obróbki metali szlachetnych. Do produkcji został wykorzystany innowacyjny surowiec o nazwie PVD. PVD jest to nowoczesna technologia pokrywania metalu czystym srebrem zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.


GRATIS OTRZYMASZ


✔ Twój indywidualny tekst graweru


✔ dowód zakupu w postaci paragonu


✔ certyfikat oryginalności


✔ gustowne pudełko  • Nr katalogowy  aniolek
  • Więcej widoków

    Opis
    Szczegóły
    Dostawa

    Polecane produkty: