Więcej widoków

Szczegółowe informacje o produkcie

 • Nr katalogowy  aniolek
 • Koszty dostawy

  Przesyłka kurierska

  Płatność z góry 0 zł
  Płatność przy odbiorze 15.99 zł

  Odbiór w punkcie

  Paczkomaty 12 zł

  Opis

  OBRAZEK SREBRNY ANIOŁ STRÓŻ

  Wyszukany srebrny obrazek o tematyce sakralnej włoskiej firmy DONO. Na obrazku widnieje wizerunek Anioła Stróża strzegącego śpiące Dziecko oraz oświetlającego mrok dookoła subtelną latarenką. Całość zamknięta w formie  prostokąta oraz osadzona na białym, drewnianym panelu z modlitwą " Niech Bóg nie opuszcza serca Twojego..." Na górze obrazka znajduje się napis" Pamiątka Chrztu Świętego", natomiast na dole modlitwa "Aniele Boży..."

  Obrazek przystosowany jest do postawienia jak i do powieszenia na ścianie, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Będzie to doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego dla chłopca jak i dziewczynki. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową  nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.

  GWARANCJA JAKOŚCI

  Obrazek został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech przez firmę DONO zgodnie z kunsztem i wieloletnią tradycją obróbki metali szlachetnych. Do produkcji został wykorzystany innowacyjny surowiec o nazwie PVD. PVD jest to nowoczesna technologia pokrywania metalu czystym srebrem zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

  GRATIS OTRZYMASZ

  ✔ Twój indywidualny tekst graweru

  ✔ dowód zakupu w postaci paragonu

  ✔ certyfikat oryginalności

  ✔ gustowne pudełko

  Zwrot

  Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni

  Polecane produkty: