Aniołek z latarenką obrazek srebrny

Nr. wzoru: OA305
89,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka

Wysokość 13 cm
Szerokość 18 cm

OBRAZEK SREBRNY ANIOŁ STRÓŻ

Wyszukany srebrny obrazek o tematyce sakralnej włoskiej firmy DONO. Na obrazku widnieje wizerunek Anioła Stróża strzegącego śpiące Dziecko oraz oświetlającego mrok dookoła subtelną latarenką. Całość zamknięta w formie  prostokąta oraz osadzona na białym, drewnianym panelu z modlitwą " Niech Bóg nie opuszcza serca Twojego..." Na górze obrazka znajduje się napis "Twój Anioł Stróż", natomiast na dole modlitwa "Do Ciebie Boże rączki podnoszę..."

Obrazek przystosowany jest do postawienia jak i do powieszenia na ścianie, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Będzie to doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego dla chłopca jak i dziewczynki. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową  nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.

GWARANCJA JAKOŚCI

Obrazek został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech przez firmę DONO zgodnie z kunsztem i wieloletnią tradycją obróbki metali szlachetnych. Do produkcji został wykorzystany innowacyjny surowiec o nazwie PVD. PVD jest to nowoczesna technologia pokrywania metalu czystym srebrem zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

GRATIS OTRZYMASZ

✔ Twój indywidualny tekst graweru

✔ dowód zakupu w postaci paragonu

✔ certyfikat oryginalności

✔ gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.