ALBUM ZE SREBRNĄ RAMKĄ NA ZDJĘCIE PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA ZE ZŁOCENIAMI PREZENT GRAWER GRATIS

Nr. wzoru: K128
255,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 26,00 cm
Szerokość 26,00 cm

Ekskluzywny album na zdjęcia z szykowną srebrną ramką z miejscem za zdjęcie o wymiarach 13 cm na 18 cm przyozdobioną kielichem, hostią, biblią, kiścią winogron oraz kłosem zboża. Całości ramki zamknięta w klasycznym kształcie prostokąta z subtelnie zaokrąglonymi bokami. Dodatkowym atutem są złocenia, dzięki którym całość wygląda niesamowicie elegancko i bogato. Album wykonany z miękkiej skóry ekologicznej w odcieniu ecri. Album idealnie nadaje się jako prezent na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca jak i dziewczynki. Posiada on 30 kartek na zdjęcia, które wklejane są tradycyjnym sposobem, a kartonowe karty oddzielone są od siebie bibułką.

GWARANCJA JAKOŚCI
Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę Valenti posiadającą 35 letnie doświadczenie w obróbce metali. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

  GRATIS OTRZYMASZ
  Twój indywidualny tekst graweru

 dowód zakupu w postaci paragonu
✔ certyfikat oryginalności 
✔ gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.